P.P.H.U. Center Rack
ul. Srebrzyńska 7
95-050 Konstantynów Łódzki
tel.: +48 42 211-15-32
fax: +48 42 211-59-54
e-mail: info@centerrack.com.pl

O firmie

Rozpoczęliśmy swoją działalność w branży meblarskiej w 1975 roku. Obecnie zaprzestaliśmy produkcji, koncentrując swą uwagę na innych aspektach działalności. Dziś, zajmujemy się głównie wynajmem powierzchni użytkowych, upłynnianiem mienia, handlem maszynami specjalistycznymi i obrabiarkami przemysłowymi.

Nadal prowadzimy obrót meblami współczesnymi, a także antykami i rzadkimi meblami projektowanymi przez artystów. Firma rozwija swą działalność na polu handlu elektronicznego, oferując swym klientom, często niespotykane, elementy wystroju wnętrz, okazy kolekcjonerskie, urządzenia, zabytki oraz wiele innych. Naszą dewizą jest wysoka jakość świadczonych usług. Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy

Historia firmy

Firma powstała w 1975 roku. Produkowała meble nowej generacji z surowców wysokiej jakości - płyt meblowych, aluminium, szkła, plexi, w połączeniu z tworzywami sztucznymi do wykańczania. Produkty dostępne były zarówno w wersjach gotowych jak i w paczkach wygodnych do transportu, a jednocześnie bardzo prostych w montażu. Oferta obejmowała szeroki asortyment stolików RTV i Audio-video, stojaki do płyt CD, podstawy pod kolumny głośnikowe, profesjonalne biurka do pracy z komputerem, regały do uniwersalnego zastosowania.

Projektowaliśmy również wyposażania wnętrz biur, hoteli, szpitali, banków, sal, oraz wszelkich nietypowych konstrukcji. W ostatnim okresie działalności, firma zajmowała się projektowaniem i produkcją lamp oświetleniowych z zastosowaniem nowoczesnych form i niekonwencjonalnych materiałów. Być może znak Center Rack nie jest Państwu obcy - nasze produkty znajdowały się w około 200 punktach handlowych i hurtowniach w Polsce. Logo zostało zarejestrowane już w 1978 roku w Urzędzie Patentowym wraz z kolejnymi modelami produktów. Rzetelną pracą otworzyliśmy sobie drogę do wieloletniej współpracy z odbiorcami z Estonii, Rosji, Ukrainy, Republiki Czech, Holandii, Belgii, Niemiec i Wielkiej Brytanii.